دل نوشته های زهرا (کپی بدون ذکر منبع ممنوع)

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

به نام خالق ما آدمایی که خیانت شده نمره بیست کارنامه اعمالمون

از یه جایی به بعد زندگی تصمیم گرفتم آسمونی باشم نفس واسه آسمون قدم واسه آسمون نگاه واسه آسمون آخه آدمای زمین بدن خیلی بدن

این زمینیا همونایی ان که به دختره سه ساله سیلی زدن اینا همونایی ان که سر بالا نیزه میبرن اینا همونایی ان که پهلوی مادر میشکونن

میخام درد دل کنم

بگم از خدایی که مخالفه با جدایی که میدونی داغون کننده ما مخلوقاته

میخام بگم از دنیای آشوب و جلای رخ محبوب کشکی که تو بغلت نفسش حرف حقه و بیرون خیانت کار زبل

میخام بگم آهای داداش من اجی من شمایی که ادعا میکنی من سفتم و سنگم و .....ولاغیـــــر

خواستم بگم بدونی که اون بی صاحب که تو سینت میتپه هااااااااا اگه بسته نفس جنس مخالفت بشه به مولا خرابت میکنه داغی میزاری رو سینت که دیگه کسی نتونه نزدیکت بشه

من کشیدم که میگم آقا دل نبند بستی سرتم رفت ولش نکن ول کنی دلت میره هاااااااااااا دل بره هم که میدونی دیگه میشه هرزه میری قاطی آشغالا قاطی یه مشت لاشی زبونم لال

هر نفسی که میکشی بگو د قربونت برم اوس کریم نزار نفسام با اشکم همدم شن نزار بالشم بشه رفیق شفیق که دستمال پاک کن اشکام شه

داداشم مرد باش بزار بهت تکیه کنن نر که باشی دورت یه مشت هرزه ناز نما میان و پا میدن و تهش خیانت مثه مگسای دور کصافت

ولی آقایی ینی تاج سریااااااااااا از آقات حسین یاد بگیر از عشق پاک علی یاد بگیر به ولله اوناااااا حسشون همه جوووووووره بیشتر از ما بوده هاااااا ولی مرد بودن آدم بودن آسمونی بودنن خودشونو خراب نمیکردن

خانوم من ناز دل بابات نفس عشقت عمرم مامانت ناموس داداشت میگم بدونی اونی که باهاش لایک میگیریاااااااااا به جون رقیه سه ساله که با سیلی براش رژگونه ساختن شرفته هااااا آبروی چندین ساله دستای لرزون باباته قلب وایستاده مامانته همونی زیر چادر پشت درااااااا له کردن خورد کردن چیه اون اونه تو این آرررره اینجوری نگیاااااا دل زینب میشکنه

بزار همه رو واسه شوهرت واسه محرمت که اونم واست چیزی داشته باشه که فقط مال تو باشه ن دست مالی اینو و اون

خلاااااااصه حرفام زیاده اینا دل نوشته نیست خون نوشتس چون دلم خونه

ببخشید سرتونو درد آوردم یا حق............

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید